Ledelse

Elke-Maria BunkElke-Maria Bunk

Direktør
Mobil: 928 93 896
Telefon: 75 60 25 11
elke-maria.bunk@vhss.no

Roger HenriksenRoger Henriksen

Økonomisjef
Mobil: 909 17 011
Telefon: 75 60 25 12
roger.henriksen@vhss.no

Gaute JensenGaute Jensen

Overlege / Spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering
Telefon: 75 60 25 22
gaute.jensen@vhss.no

Anne Grethe LundAnne Grethe Lund

Avdelingsleder Medisinsk service
Telefon: 75 60 21 97
anne.grethe.lund@vhss.no

Hans Martin DalhaugHan Martin Dalhaug

HR-sjef
Telefon: 75 60 25 13
hmd@vhss.no

Siv PantdalslidSiv Pantdalslid

Avdelingsleder Service
Telefon: 75 60 25 24
Siv.Pantdalslid@vhss.no
  

Ragnhild GundersenRagnhild Gundersen

Avdelingsleder Barn og unge
Telefon: 75 60 25 81
ragnhild.gundersen@vhss.no

Christian KjæråsChristian Kjærås

Avdelingsleder Voksne og unge voksne
Telefon: 75 60 21 54
christian.kjaeras@vhss.no

Hanne JakobsenHanne Jakobsen

Avdelingsleder Fagutvikling
Telefon: 75 60 25 51
hanne.jakobsen@vhss.no

Irene HeimtunIrene Heimtun

Avdelingsleder Kjøkken
Telefon: 75 60 25 78
irene.heimtun@vhss.no